Jak oświetlić ogród? – poradnik

18499780733_cc2b203958_kStworzenie niesamowitego ogrodu wymaga ciekawych pomysłów, które wpłyną na poprawienie architektury ogrodu. Lampy zawsze są magiczne, dlatego trzeba je w taki sposób zamontować żeby nadawał bardziej niepowtarzalnego klimatu.

Oferty lamp są bardzo ciekawe. Można znaleźć tam lampy stojące, wiszące, kinkiety, lampy do zabudowy oraz lampy masztowe i najazdowe. Warto zastanowić się nad wybraniem ekonomicznego oświetlenia z prawami LED czy lampami solarnymi.
W ofercie znajdziemy lampy do punktowego oświetlenia całego ogrodu tak, aby każda roślina i inne szczegóły były bardzo dobrze wyeksponowane. To stworzy ciekawy klimat. Lampy wykonane są z bardzo dobrych materiałów, co zapewni im działanie na zewnątrz jak i wewnątrz. Do wyboru mamy wiele ciekawych wzorów i stylów, a to wszystko po to żeby w idealny sposób dopasować oświetlenie do swoich potrzeb.

Wybór lamp masztowych

To są lampy, które maja regulowany maszt pozwalający na idealnie dopasowanie wysokości do potrzeb. Do wyboru mamy latarnie podwójne lub potrójne. Wykonane są z bardzo trwałego aluminium, które jest odporne na warunki panujące na zewnątrz. Klosze wykonane są z poliwęglanu.

Wybór wzorów lamp masztowych jest ogromny poczynając od klasycznych kończąc na nowoczesnych. Dodatkowo można wybrać kolorystkę lamp. To pozwala jeszcze dokładnie dopasować lampy do klimatu, jaki chcemy stworzyć w ogrodzie.
Jeśli chcemy oświetlić szpaler drzew to lampy masztowe idealnie się do tego nadają. Ustawiamy odpowiednią wysokość i cieszymy się wyjątkowym oświetleniem.

6296606208_33dfb44d2c_z

Lampy stojące

Do wyboru mam wiele wysokość lamp stojących jak i bardzo ciekawe wzory i kolory. Jest też wiele materiałów, z których te lampy są wykonane. Mogą być to lampy z klasycznym wykończeniem albo coś bardzo nowoczesnego. Wszystko zależne jest od aranżacji ogrodu.
Lampy stojące bardzo dobrze spisują się do oświetlenia ścieżek, alejek, albo innych miejsc, które mamy w ogrodzie. Na pewno taka lampa będzie dobrze świeciła, ale również będzie bardzo dobrze wyglądała, co wpłynie na poprawę wyglądu naszego ogrodu. Lampy są bardzo dobrze wykonane i bardzo dobrze zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych, co oznacza, że będziemy z nich korzystać przez bardzo długi czas. Do wyboru mamy latarnie podwójne, a nawet potrójne z różnymi kloszami.

Lampy wiszące

Mają coś w sobie stylowego, co jest wstanie poprawić wygląd ogrodu. Do wyboru mamy wiele ciekawych wzorów, kolorów i rozmiarów. Bardzo często do budowy lampy wykorzystuje się aluminium ze szkłem hartowanym.
Aluminium daje nam gwarancje, że oprawy będą odporne na uszkodzenia oraz na korozję, co w przypadku czynników zewnętrznych ma ogromne znaczenie. Lampy zostały w taki sposób zaprojekowane żeby nadawał stylu miejscu, w którym się będą znajdowały. Funkcja dekoracyjna sprawdza się tutaj w 100%, dlatego warto wybrać jeden z ciekawych wzorów do swojego ogrodu. Lampy stojące bardzo dobrze nadają się do oświetlenia ogrodu czy tarasu. Można wybierać różne style od retro poprzez coś bardzo nowoczesnego.

About the Author

Krystyna

Krystyna

No Comments

Dodaj komentarz


*