Najlepsze lampy do ogrodu

8119622886_b7b5657c4e_z

Decyzja wiążąca się z zakupem lampy ogrodowej nigdy nie jest prosta. Wiąże się ona często z wieloma czynnikami, mającymi bezpośrednio wpływ na to, jaką lampę ostatecznie wybierzemy. Oczywiście zawsze pojawiają się pytania i wątpliwości – czy akurat tego typu lampa będzie odpowiednia, czy cena nie jest zbyt wygórowana i czy przede wszystkim – będzie ona pasowała do naszego ogrodu. Poniższy tekst powinien rozwiać wszelkie wątpliwości a dzięki informacjom w nim zamieszczonym, wybór lampy nie powinien sprawiać już takiego problemu.

Jeśli myślimy o bardzo stylowej i ładnie komponującej się z otoczeniem lampie, dobrym rozwiązaniem może okazać się chociażby lampa, która swoim wyglądem przypomina…Drzewo. Wykonana jest ona z drewna dębowego, w związku z tym, jej cena nie należy do najniższych. Zyskujemy jednak gwarancję tego, że materiał, z którego wykonana jest nasza lampa będzie trwały i przetrwa długie lata. Wewnątrz lampki umieszczony jest lampion, dodatkowo zabezpieczony szklaną szybką. Do tego lampionu wkręcamy odpowiednią żarówkę, a w związku z tym, że „daszek” lampki można w bardzo prosty sposób zdjąć – z zainstalowaniem żarówki nie powinno być większego problemu. Tego typu lampka plasuje się w górnej półce cenowej – jej koszt zakupu wynosi 3 459 zł.

Jeśli jednak nasz budżet, który chcemy przeznaczyć na lampę ogrodową jest mniejszy, świetnym rozwiązaniem może się w tym wypadku okazać Aluminiowa Lampa Toledo. Jest to wysoka na około półtora metra stojąca lampa. W związku z gabarytami lampy, nie jest ona polecana do małego ogródka. Świetnie natomiast będzie prezentowała się w większym ogrodzie. Poza tym, jest to bardzo estetyczna i elegancka lampa. Dodatkowo, wykonana jest z aluminium, w związku z czym jest też odporna na działanie czynników atmosferycznych. Największą jednak zaletą tej lampy jest jej cena – wynosi ona bowiem jedynie 221 zł.

6104406736_4d644d77fd_z

Inną nie mniej atrakcyjną lampą ogrodową jest Aluminiowa Lampa Stojąca Witraż. To rozwiązanie optymalne – zarówno pod względem cenowym jak i gabarytowym i jakościowym. Niewątpliwym atutem tej lampy jest jej cena – wynosi ona jedynie 159 zł. Biorąc pod uwagę materiały z których lampa jest wykonana, cena jest wyjątkowo atrakcyjna. Lampa w całości wykonana jest z aluminium, pomalowanego na kolor białej patyny, dzięki czemu uzyskano efekt „starej lampy”. Żarówka lampy „Witraż” osłonięta jest szkłem witrażowym, stąd też sama nazwa modelu lampy. Jeśli chodzi o gabaryty lampy to jej wysokość sięga 1,60 metra. W związku z tym tego typu lampa będzie idealna w dużym ogrodzie a swoim klasycznym wyglądem na pewno go upiększy.

Rozważając oświetlenie ogrodowe, nie można zapominać o małych stojących kloszach. Idealnie sprawdzają się one w mniejszych ogrodach. Prezentowany klosz aluminiowy Toledo, to delikatny aczkolwiek bardzo estetycznie wykonany element oświetleniowy ogrodu. Idealny szczególnie dla mniejszych ogrodów. Wykonany w całości z aluminium, co gwarantuje długi okres użytkowania takiego klosza. Żarówka umieszczona wewnątrz klosza osłonięta jest szkłem ozdobnym. To rozwiązanie w zasadzie na każdą kieszeń, ponieważ cena takiego klosza aluminiowego wynosi jedynie 97 zł.

Więcej inspiracji znajdziesz na stronie: http://ogrodosfera.pl/lampy-ogrodowe

About the Author

Krystyna

Krystyna

No Comments

Dodaj komentarz


*