Ranking lamp ogrodowych

2586205089_02263cf82c_z

Decydując się na posiadanie ogrodu, należy zadbać o wiele rzeczy. Jak wiadomo, ogród to nie tylko rośliny. Rzadko kiedy pamiętamy o tym, że w naszym ogrodzie dobrze byłoby zainstalować oświetlenie. Oczywiście zanim dobierzemy odpowiednie oświetlenie ogrodowe, musimy się zastanowić, jakie będzie dla nas najbardziej odpowiednie. Przy zakupie oświetlenia musimy wziąć pod uwagę wiele czynników. Poniższy ranking najlepszych lamp ogrodowych powinien okazać się pomocny przy wyborze tej najwłaściwszej.

Na miejscu pierwszym znajdują się cztery mini pochodnie ogrodowe. Są one przede wszystkim bardzo ładnie zaprojektowane. Wykonane z metalowej stali nierdzewnej doskonale sprawdzą się w każdym ogrodzie. Ich niewątpliwą zaletą jest właśnie materiał z którego są wykonane. Stal nierdzewna jest bowiem odporna na działanie czynników atmosferycznych, zatem mamy gwarancję tego, że nasze lampy ogrodowe nie ulegną zniszczeniu. Kolejnym, bardzo istotnym czynnikiem wpływającym na to, iż mini pochodnie znalazły się na pierwszym miejscu, jest to, że będą one pasowały do każdego, nawet niewielkiego ogrodu. Mini pochodnie są bardzo proste w montażu, a dodatkowo mają bardzo atrakcyjną cenę. Za komplet w skład którego wchodzą cztery mini pochodnie, zapłacimy jedynie 49 zł.

Pozycję drugą w naszym rankingu zajmuje Aluminiowa Lampa stojąca Wenecja. Jest to bardzo elegancka lampa. Lampa posiada bardzo atrakcyjny wygląd, jest estetyczna. Ze względu na swoje niewielkie wymiary, będzie pasowała do każdego, nawet nieco mniejszego ogrodu. Szybki lampy, wykonane zostały z wysokiej jakości szkła lodowego. To materiał bardzo odporny na działanie wysokich czy niskich temperatur. Co więcej, nasza lampa może stać na powietrzu przez cały, okrągły rok, ponieważ aluminium jest materiałem odpornym na działanie czynników atmosferycznych. Niewątpliwym atutem tej lampy ogrodowej jest to, ze jest ona dostępna w 6 różnych kolorach, tak więc sami możemy odpowiednio dopasować ten, który najbardziej nam odpowiada. Zaletą lampy ogrodowej Wenecja jest też jej cena. Za tego typu lampę ogrodową zapłacimy 111 zł, co biorąc pod uwagę jakość materiałów z których jest wykonana, nie jest wygórowaną ceną.

3865136787_5c5e6fbeba_z

Na miejscu trzecim, plasuje się lampa Toledo. Jest to lampa stojąca, której wysokość wynosi nieco ponad półtora metra. Lampa ma też bardzo estetyczny wygląd, jednakże ze względu na swoje gabaryty nie sprawdzi się w mniejszym ogrodzie. Tego typu lampę polecamy do większych ogrodów. Wykonana jest ona z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie czynników atmosferycznych, a jej cena jest nieco wygórowana – wynosi bowiem 221 zł.

Poza podium, na pozycji czwartej plasuje się stojąca lampa ogrodowa Witraż OGMW. Przede wszystkim jest to bardzo duża lampa, zatem nie do końca sprawdzi się w mniejszym ogrodzie. Poza tym, ze względu na swoje gabaryty, jej montaż może sprawić kłopoty. Lampa wykonana jest z bardzo wysokiej klasy materiałów, ma bardzo estetyczny wygląd i z pewnością jeśli zdecydujemy się na jej zakup, będzie to inwestycja na kilka lat. Dużym plusem jest z kolei cena lampy – biorąc pod uwagę jej gabaryty oraz jakość materiałów, cena – 1241 zł – nie jest tu w żaden sposób wygórowana.

Zobacz też: Lampy stojące w Ogrodosferze

 

 

About the Author

Krystyna

Krystyna

No Comments

Dodaj komentarz


*