Rodzaje lamp ogrodowych

5361147218_73cd070bcd_zDobrze wybrane oświetlenie ogrodowe daje nam możliwość przesiadywania w nim nie tylko w dzień, ale również w nocy. Dobrze doświetlić należy wejście, ścieżki, atlanty, werandy, tarasy, miejsce do grillowania. Dla poprawienia wyglądu naszego ogrodu światło można zamontować w oczku wodnym, a nawet można doświetlić rośliny.  Można stworzyć taki klimat, jakiego nikt inny mieć nie będzie, dlatego warto się zastanowić nad tym, co wybrać i jak ma to wyglądać. Im więcej światła tym też bardziej bezpiecznie w ogrodzie i koło domu.

Kinkiet ogrodowy

Idealnie nadają się do nowoczesnego ogrodu. Wystarczy dobrać odpowiedni styl kinkietów żeby nadały niepowtarzalnego klimatu. Do wyboru mamy oprawy wykonane z aluminium z dwoma punktami świetlnymi, które można montować albo na ścianie albo na suficie.
Do wyboru mamy kinkiety, jako nowoczesne reflektory elewacyjne w różnych kolorach. Oferta obejmuje również kinkiety stylowe i ozdobne w postaci latarni oraz klasyczną stylistykę, czyli kule.

531776054_55d9b63372_z

Lampy najazdowe

Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które sprawdza się na powierzchniach utwardzonych i nieutwardzonych. Mocuje się je w trawnikach lub w ziemi albo na kostce brukowej.
Lampy wykonane są w taki sposób żeby były bardzo szczelne. Pozostają na dworze przez kilka lat, a zatem jest to ważny element, który wpływa na długość ich użytkowania. Dodatkowo zastosowano tutaj odporne na zarysowania i uszkodzenia szkło hartowane.  Takie lampy bardzo dobrze sprawdzają się tam gdzie chcemy doświetlić elewacje czy rośliny, jakie rosną na naszej działce.
Lampy najazdowe, które wybudowane są w kostkę brukową mają możliwość regulowania kąta nachylenia światła. Do wyboru mamy bardzo oszczędne oświetlenie LED lub tradycyjne halogeny.
Lampy służące do zabudowy
Lampy zewnętrzne montowane są na ścianach albo sufitach budynków. Do wyboru mamy wiele lamp miedzianych oraz takich, które wykonane są z aluminium oraz z hartowanego szkła. Można również wybrać lampy ze stali nierdzewnej czy poliwęglanu. Wszystkie lampy charakteryzują się wysoką klasą szczelności.
Lampy do zabudowy bardzo dobrze wyglądają przy oświetleniu tarasów czy pojazdów. Nie ma problemu z ich montaże i co ważne są bardzo odporne na uszkodzenia. Bez względu na warunki atmosferyczne można z nich bezpiecznie korzystać.

Dzisiaj można kupić lampy, które są wykonane z bardzo dobrej, jakości materiałów. To daje nam niesamowity efekt, ale również długie użytkowania. Lampy są odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale i na czynniki amfoteryczne.  Lampa będzie bardzo dobrą ozdobą ogrodu czy posesji.

Oprawy energooszczędne LED

Efektywność i ekonomia w jednym to właśnie oświetlenie LED. Diody są bardzo wydajne, żywotne i co ważne nie pobierają wiele prądu.
Do wyboru mamy lampy LED o różnych wzornictwie i stylu. Można dowolnie aranżować swój ogród tak żeby wyglądał jeszcze lepiej. Oprawy są uniwersalne, przez co można je stosować wewnątrz jak i na zewnątrz. Można je również wbudować w grunt albo powiesić na ścianie czy suficie, jako kinkiety. Wybierając oprawy LED będziemy proekologiczni.

About the Author

Krystyna

Krystyna

No Comments

Dodaj komentarz


*